Magda

Misją YOUR RIGHT jest pomagać Polakom w rozwiązywaniu problemów prawnych w Niemczech. Aktualnie wspieramy klientów w dziedzinie prawa pracy. Umożliwiamy podjęcie kroków prawnych w przypadku otrzymania wypowiedzenia lub braku wypłacenia należności od pracodawcy.

Magdalena Elak

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na UMK w Toruniu na kierunku europeistyka. Otrzymała stypendium naukowe na Uniwersytecie w Regensburgu gdzie studiowała prawo i ekonomię. Jest również absolwentką Studium dla tłumaczy na UMK.

Już w czasie studiów podjęła się realizacji projektów finansowanych z funduszy unijnych, następnie zaczęła pracować dla dużych firm jako specjalista ds. importu/eksportu i reklamacji, tłumacz techniczny oraz osoba odpowiedzialna za przygotowywanie umów dla klientów kluczowych. Poruszanie się w międzynarodowych przepisach prawnych nie stanowi zatem dla niej problemu.

Na pierwszym miejscu stawia dbałość o interesy klienta oraz sumienność w zakresie powierzonych jej obowiązków. Czerpie satysfakcję z pracy z ludźmi oraz pomagania im w rozstrzyganiu sporów prawnych.
Prywatnie miłośniczka zwierząt, roweru oraz dalekich podróży.