O NAS

Misją YOUR RIGHT jest pomagać Polakom w rozwiązywaniu problemów prawnych w Niemczech. Aktualnie wspieramy klientów w dziedzinie prawa pracy. Umożliwiamy podjęcie kroków prawnych w przypadku otrzymania wypowiedzenia lub braku wypłacenia należności od pracodawcy.

Magda

Nasz zespół >>

Ukończyła studia inżynierskie na kierunku budownictwo i już podczas nich zainteresował ją temat pracy z ludźmi i kierowanie zespołami. Wykonywała projekty związane z modernizacją dróg i mostów na terenie Niemiec oraz inne inwestycje z zakresu budownictwa mieszkaniowego.

Dzisiaj tworzy zespoły marketingowe. Współpracując z polską marką w branży wellness, utworzyła międzynarodowy zespół liczący kilkadziesiąt osób i jako kierownik zespołu odpowiedzialna jest za kompleksową opiekę nad klientem oraz kreowaniem nowych liderów. Absolwentka licznych szkoleń z zakresu finansów oraz skutecznej komunikacji z drugim człowiekiem i zrozumienia potrzeb klienta.

W Your Right spełnia swoją misję pomocy drugiemu człowiekowi oraz działa zgodnie z życiowym przekonaniem, że na każdy problem można znaleźć rozwiązanie. Czasami wymaga to od nas zmiany podejścia, bądź znalezienia odpowiednich osób, które pomogą nam spojrzeć na problem z innej strony.

Magda >>

Magda_cropped

Anna >>

Patryk >>

Robert - nasz prawnik partnerski >>