Kontakt

Zadaj nam pytanie na

albo wypełnij poniższy formularz

Prawnik w Niemczech - jeśli masz problem, skorzystaj z pomocy

Nasza firma specjalizuje się w pomocy Polakom, którzy świadczą pracę na terenie Niemiec. Mamy świadomość, że zawiłości prawa pracy obowiązujące u naszych zachodnich sąsiadów mogą być niejasne i problematyczne w zrozumieniu. Utrata źródła dochodu zawsze jest stresującą sytuacją, dlatego staramy się nie tylko pomóc w rozwiązaniu zaistniałych sytuacji, ale działamy także prewencyjnie.

Pracujemy w porozumieniu z prawnikiem w Niemczech

Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług, każda zgłoszona do nas sprawa zostaje przedstawiona prawnikowi w Niemczech, z którym współpracujemy. W ten sposób możemy zapewnić pełne wsparcie osobom, znajdującym się w trudnej sytuacji. Nasze doświadczenie, w połączeniu z wiedzą specjalistów z danej branży, pozwala nam podjąć się rozwiązania wielu przypadków, także tych wyjątkowo skomplikowanych. Działamy kompleksowo w zakresie prawa pracy, a specjalizujemy się w rozwiązywaniu sytuacji, w których pracownik został niesłusznie zwolniony. Oferujemy pełne wsparcie w walce z nieuczciwym pracodawcą. Nasi klienci są na bieżąco informowani o postępach związanych z ich sprawą, aby mogli kontrolować przebieg całego procesu.

Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi. Jeśli problem jest z obszaru naszych kompetencji, staramy się udzielić fachowej i wyczerpującej informacji, która rozwieje wszelkie wątpliwości. Cała komunikacja odbywa się w języku polskim, dlatego nasi klienci nie muszą obawiać się bariery językowej, utrudniającej wspólny kontakt.

Potrzebujesz prawnika niemieckiego? Znaleźliśmy go dla Ciebie

Polacy szukający pomocy prawnej zwykle znajdują się w trudnym położeniu, które wymaga konsultacji ze specjalistą. Często jednak stresowa sytuacja wymaga szybkiej interwencji, a znalezienie dobrego prawnika w obcym kraju bywa kłopotliwe. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, podejmując się współpracy z ekspertami w branży. Każda sprawa, której się podejmujemy, przebiega w pełnej konsultacji z prawnikami w Niemczech. To właśnie oni są odpowiedzialni za przygotowanie stosownych dokumentów prawnych wysyłanych do sądu i prowadzenie procesu w imieniu klienta.

W wielu sytuacjach najważniejszą rolę odgrywa czas. Im szybciej sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów, tym większa szansa na jej pozytywne zakończenie. W efekcie pracownik znacznie szybciej otrzyma stosowne odszkodowania i będzie mógł zostawić za sobą ten trudny, stresujący czas.

Prawo pracy Niemcy - adwokat rozwiąże każdy Twój problem

Prawo pracy obowiązujące w Niemczech, w wielu kwestiach przypomina regulacje w Polsce. Niektóre zapisy są jednak inne, a brak ich znajomości może przekładać się na problemy bezpośrednio związane z wypowiedzeniem umowy lub brakiem wynagrodzenia. Trudno w takiej sytuacji samodzielnie dochodzić swoich praw, a podjęte próby często nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Naszym celem jest pomóc wszystkim Polakom pracującym w Niemczech wyegzekwować należne im świadczenia.

Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, dlatego dajemy gwarancję, że fachowo zajmiemy się Twoim problemem.