Prawo pracy

Co zrobić gdy otrzymali Państwo nieuzasadnione wypowiedzenie z pracy w Niemczech?

Przy współpracy z niemieckim prawnikiem, sprawdzimy, czy wypowiedzenie jest skuteczne oraz podejmiemy odpowiedne kroki prawne w celu przywrócenia do pracy czy też wypłaty odprawy lub odszkodowania. Po wypełnieniu formularza, dostaną Państwo odpowiedź  z oceną prawną w ciągu 24 godzin. Usługa na tym etapie jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Naszym celem z reguły jest znalezienie możliwie najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania. W większości przypadków polecamy osiągnięcie pozasądowego rozstrzygnięcia, do czego z zasady dążymy. Jeśli jednak nie będzie to możliwe i ugoda ze stroną przeciwną nie będzie mogła zostać osiągnięta, prawnik, z którym współpracujemy, będzie reprezentować Państwa także przed sądem. Szczególnie dla osób niemówiących po niemiecku pomoc adwokata może być bardzo przydatna. O każdym kroku decydujecie Państwo sami.

Po wypełnieniu formularza, ocenę prawną dostarczymy

w ciągu 24 godzin

Możesz również dołączyć dokumenty

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Poprzez wysłanie formularza lub dokumentów oświadczam, że zapoznałem(łam) się i akceptuję Ogólne warunki współpracy oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Yourright.net w celu realizacji usługi związanej z prawną oceną zgłoszonej sprawy.

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w związku z otrzymaniem nieuzasadnionego wypowiedzenia, prosimy o jak najszybszy kontakt, a najlepiej wiadomość z Państwa zapytaniem za pośrednictwem formularza kontaktowego powyżej. Jeśli to możliwe, polecamy również przesłanie dokumentów, co pozwoli ocenić sprawę jeszcze szybciej i dokładniej. Każda sprawa jest dla nas tak samo ważna i zapewniamy kompleksową obsługę prawną we wszystkich jest aspektach.

Osobom wciąż niezdecydowanym polecamy lekturę naszego bloga. Można tam znaleźć wiele cennych informacji na temat niemieckiego prawa pracy i związanych z nim praw i obowiązków pracownika w Niemczech. Należy pamiętać, że prawo pracy chroni każdą zatrudnioną osobę. Nie ma tutaj znaczenia, czy są Państwo obywatelem Polski czy Niemiec.

Zachęcamy do dalszej lektury

na naszym blogu

Inne ważne informacje:

Dowiedz się więcej o prawach pracownika w Niemczech