Kodeks i prawo pracy, ochrona zatrudnienia w Niemczech

Wypełnij krótki formularz poniżej,
a dostaniesz darmową ocenę prawną
w ciągu 48 godzin

 • Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w związku z otrzymaniem nieuzasadnionego wypowiedzenia, prosimy o jak najszybszy kontakt, a najlepiej wiadomość z Państwa zapytaniem za pośrednictwem formularza kontaktowego poniżej.
 • Jeśli to możliwe, polecamy również przesłanie dokumentów, co pozwoli ocenić sprawę jeszcze szybciej i dokładniej. Każda sprawa jest dla nas tak samo ważna i zapewniamy kompleksową obsługę prawną we wszystkich jest aspektach.

Poprzez wysłanie formularza oświadczam, że zapoznałem(łam) się i akceptuję Ogólne warunki współpracy oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Yourright.net w celu realizacji usługi związanej z prawną oceną zgłoszonej sprawy.

JAK TO DZIAŁA

 • Przy współpracy z niemieckim prawnikiem, sprawdzimy, czy wypowiedzenie jest skuteczne oraz podejmiemy odpowiednie kroki prawne w celu przywrócenia do pracy czy też wypłaty odprawy czy zaległego wynagrodzenia. Po wypełnieniu formularza, nasz zespół skontaktuje się z Państwem jak najszybciej. Następnie po dostarczeniu nam kompletnych informacji dotyczących roszczeń oraz dokumentów związanych ze sprawą, dostaną Państwo odpowiedź z oceną prawną w przeciągu 48h. Usługa na tym etapie jest bezpłatna i niezobowiązująca.
 • UGODA CZY SĄD - DECYDUJESZ SAM

 • Naszym celem z reguły jest znalezienie możliwie najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania. W większościA przypadków polecamy osiągnięcie pozasądowego rozstrzygnięcia, do czego z zasady dążymy.
 • Jeśli jednak nie będzie to możliwe i ugoda ze stroną przeciwną nie będzie mogła zostać osiągnięta, prawnik, z którym współpracujemy, będzie reprezentować Państwa także przed sądem. Szczególnie dla osób niemówiących po niemiecku pomoc adwokata może być bardzo przydatna. O każdym kroku decydujecie Państwo sami.
 • Zachęcamy do dalszej lektury na naszym BLOGU

  Osobom wciąż niezdecydowanym polecamy lekturę naszego bloga. Można tam znaleźć wiele cennych informacji na temat niemieckiego prawa pracy i związanych z nim praw i obowiązków pracownika w Niemczech. Należy pamiętać, że prawo pracy chroni każdą zatrudnioną osobę. Nie ma tutaj znaczenia, czy są Państwo obywatelem Polski czy Niemiec.

  LEKSYKON WIEDZY

  Rozwiń treść poniżej

  Dowiedz się więcej o prawach pracownika w Niemczech