O nas

Misją YOUR RIGHT jest skutecznie rozwiązywać problemy Polaków z zakresu prawa pracy w Niemczech. Umożliwiamy podjęcie działań prawnych w przypadku otrzymania wypowiedzenia lub braku wypłacenia należności od pracodawcy, jednocześnie minimalizując ryzyko finansowe dla klientów.

Naszą misję staramy się realizować poprzez efektywną współpracę z kancelarią niemiecką oraz nieustanne doskonalenie naszych usług. Zaangażowanie, które wkładamy w naszą pracę, przyczynia się do naszych sukcesów i satysfakcji klientów.

Anna Fechner

Prezes zarządu

Uzyskała licencjat na kierunku finanse i rachunkowość oraz tytuł magistra międzynarodowych strategii marketingowych. Zdobyta wiedza pozwoliła jej pracować dla renomowanych międzynarodowych marek, a jej kariera zawodowa szczególnie skupiała się na rynku niemieckim. Pełnione funkcje dotyczyły m.in. współpracy z działem prawnym – w dziedzinie bezpieczeństwa produktów i zgodności z przepisami oraz naruszenia praw autorskich.

Jej umiejętności analityczne, doświadczenie w obsłudze klienta i zdolność do nawiązywania relacji międzynarodowych przyczyniły się do założenia firmy YOUR RIGHT oraz skutecznego strategicznego zarządzania. Jako współwłaścicielka, menedżerka i przede wszystkim pomysłodawczyni, odegrała kluczową rolę w powstaniu projektu opartego na współpracy z niemieckim prawnikiem, który jest dedykowany obcokrajowcom zatrudnionym w Niemczech.

Jej pasją są podróże, które stanowią źródło inspiracji, a także dają możliwość odkrywania nowych miejsc, ludzi, kultur i nauki obcych języków.