O nas

Misją YOUR RIGHT jest pomagać Polakom w rozwiązywaniu problemów prawnych w Niemczech. Aktualnie wspieramy klientów w dziedzinie prawa pracy. Umożliwiamy podjęcie kroków prawnych w przypadku otrzymania wypowiedzenia lub braku wypłacenia należności od pracodawcy.

Anna Fechner

Prezes zarządu

Uzyskała licencjat na kierunku finanse i rachunkowość oraz tytuł magistra międzynarodowych strategii marketingowych. Zdobyta wiedza pozwoliła jej pracować dla światowych marek. Swoją karierę rozpoczynała w PhotoClaim jako Case Manager odpowiedzialny za rozwiązywanie spraw związanych z nielegalnym wykorzystaniem zdjęć. Z czasem podjęła się pracy w Amazonie, gdzie zajmowała się wykluczeniem niedozwolonych na niemieckim rynku produktów.

Współwłaścicielka, a przede wszystkim pomysłodawczyni, YOUR RIGHT. Dzięki jej inicjatywie powstał projekt oparty na współpracy z niemieckim prawnikiem, adresowany do Polaków zatrudnionych w Niemczech.

Na problemy z pracodawcą - Polski adwokat w Niemczech

Sytuacja idealna to taka, w której pracując w Niemczech, zatrudniony wypłatę otrzymuje zawsze na czas, nie boryka się z problemami związanymi z L4 i może być pewny, że piastowane stanowisko, to opcja na przyszłość. Niektórym się udaje, jednak często to dosyć utopijna wizja. Na nieuczciwego pracodawcę można trafić tak samo w Polsce, jak i w Niemczech. O ile pracownik jest w kraju już kilka lat, najpewniej nie będzie miał większych trudności z rozwiązaniem problematycznych sytuacji. Z kolei nowi pracownicy mogą skorzystać z pomocy prawnika.

Problemy z firmą, w której pracujesz, pomoże rozwiązać niemiecki adwokat

Polacy pracujący w Niemczech borykają się z wieloma trudnymi sytuacjami. Często pewnym rodzajem bariery okazuje się słaba znajomość języka niemieckiego, utrudniająca całą komunikację. Ponadto nieznajomość regulacji prawnych i brak obycia z prawe pracy, generuje dodatkowe komplikacje.

W dzisiejszych czasach, wiele wartościowych informacji można znaleźć w sieci. Niestety, oprócz tych merytorycznych porad, bardzo łatwo trafić na wiadomości, które nie mają żadnego odniesienia do rzeczywistości. Trudno samodzielnie negocjować swoje prawa, dlatego z pomocą przychodzą specjaliści. Dzięki nim każdy pracownik bez trudu uzyska pomoc, nawet w bardzo skomplikowanych i zawiłych sprawach. Nasz zespół to kwalifikowani i wyspecjalizowani w danej dziedzinie pracownicy, którzy zawsze służą radą. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i zapewniamy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zakończyć sprawę pozytywnie.

Profesjonalna pomoc prawnika - niemieckie prawo pracy

Każda trudna sytuacja, w jakiej znajduje się pracownik, generuje duży stres. Jeśli mówić o tym w kontekście pracy, sprawa komplikuje się znacznie bardziej, ponieważ często dochodzą do tego kwestie finansowe. Z niektórymi problemami można poradzić sobie samodzielne, są jednak takie wydarzenia, które wymagają specjalistycznej pomocy prawnej.

Dzięki współpracy z niemieckim prawnikiem, jesteśmy w stanie działać kompleksowo z zakresu prawa pracy, prawa pasażera oraz prawa o ruchu drogowym. W efekcie możemy zapewnić pełne wsparcie pracownikom zatrudnionym na terenie Niemiec. Przez cały czas trwania współpracy z naszymi klientami komunikujemy się w języku polskim, dlatego nie zachodzi konieczność obawy o barierę językową.

Polsko-niemiecka kancelaria prawna to pełne wsparcie dla polskich pracowników w Niemczech

Wielu z tych, którzy pracują u naszych zachodnich sąsiadów, zdążyło się przekonać, że obowiązujące tam przepisy w pewnych względach znacznie odbiegają od tych znanych z Polski. W efekcie powstaje bardzo wiele problemów, które trudno samodzielnie rozwiązać.

Z pomocą przychodzi polska firma, która umożliwia współpracę z niemieckim prawnikiem. Dzięki takiemu połączeniu specjalistów z Polski i z Niemiec, jest ona w stanie kompleksowo rozwiązywać problemy Polaków pracujących za granicą. Z naszą pomocą każdy klient otrzymuje pełne wsparcie, zarówno w kwestiach porady prawnej, jak i reprezentowania w sądzie.