O nas - Robert

Misją YOUR RIGHT jest pomagać Polakom w rozwiązywaniu problemów prawnych w Niemczech. Aktualnie wspieramy klientów w dziedzinie prawa pracy. Umożliwiamy podjęcie kroków prawnych w przypadku otrzymania wypowiedzenia lub braku wypłacenia należności od pracodawcy.

Robert Fechner

Prawnik

Z wykształcenia prawnik specjalizujący się w prawie pracy i własności intelektualnej. Uczył się Europejskim Uniwersytecie Viadrina. Już na początku swojej kariery, jako że pochodzi z Frankfurtu nad Odrą, miał okazję prowadzić sprawy Polaków pracujących w Niemczech. Od 2014 roku jest samodzielnym prawnikiem, aktywnie uczestniczącym w międzynarodowym środowisku zawodowym. W swojej pracy kładzie duży nacisk na wdrażanie nowych technologii, ułatwiających świadczenie usług prawnych.

Jako kluczowy partner YOUR RIGHT odpowiada za ocenę prawną spraw klientów oraz reprezentowanie klientów w sądzie, jak i negocjacje poza sądem. Zdobyte wcześniej doświadczenie oraz znajomość niemieckiego prawa pracy, pozwala mu na fachowe doradztwo skuteczne prowadzenie powierzonych spraw.

Ania & Robert - business session